ZAMIERZENIA WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNE O NAS Ogłoszenia HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI RAMOWY ROZKŁAD DNIA Język angielski

BIEDRONKI

Pokaz mody ekologicznej

Informacja!

Miło nam ogłosić, że nasza grupowa biedronkowa drużyna piłkarska zajęła II Miejsce w Turnieju piłkarskim organizowanym przez Śląskie Towarzystwo Sportowe. Zawodnikom gratulujemy  świetnej gry w duchu fair play, a reszcie grupy dziękujemy za świetny doping naszych zawodników :)

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z grupy "Biedronki" na zajęcia otwarte , które odbędą się 19.03. (wtorek) o godzinie 15:30.

Dzień Babci i Dziadka!

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w grupie Biedronek odbędzie się 23.01.2024.

o godzinie 9.30

Informacja!

Drodzy Rodzice prosimy o przyniesienie nowych szczoteczek do zębów dla dzieci.Dziękujemy

Aquafresh, Little Teeth szczoteczka do zębów dla dzieci 3-5 lat Soft Psi  Patrol